HAKKIMIZDA

1979 Yılında Mehmet Göknar tarafından kurulu firmamız, uzun yıllar koltuk ve mobilya imalatı alanında faaliyet göstermiştir.

Usta ellerden aldığımız bu çizgiyi, 2010 yılında gerçekleştirdiğimiz yeniden yapılanma sonrasında “MEGO” markasını ile mobilya ve aksesuar alanına taşımış bulunmaktayız.

Yurtiçi ve Yurtdışında bir çok firma ile çalışan firmamız, bir Dünya markası olma yolunda ciddi adımlar atmaktadır.

Kurulduğumuz Günden itibaren, alışılagelmişin dışında dayanklı, kaliteli, ve fonksiyonel ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Deteylara odaklanmış bakış açımızı teknoloji ve el işçiliği ile birleştirip, mobilya ve aksesuar alanında yeni tasarımlar yapmaktayız.

Profesyonel ekibimizle, müşteri memnuniyeti ve özel ihtiyaçlarını ön planda tutup onların yönlendirmeleri doğrultusunda hazırlanmış olan özel tasarımlar sunarak müşterimizin evlerine renk katıyoruz.

ABOUT US

Our company has been working in armchair and furniture domain that has been brought in to existence in 1979 by Mehmet GÖKNAR. After reconstruction in 2010 as MEGO we have brought the this line to furniture and accessories field that we have taken from the master hands. Our company is taking its steps seriously to become a world trade mark by making interior and exterior trades with many countries.

Since the day we were founded, we have provided service with our unusually  durable, superior and functional products.

By combining our detail-oriented perspective with technology and hand-workmanship, we create new designs in furniture and accessories field.

By giving priority to customer satisfaction and specific needs, our professional team gives a magic touch to our customers’ houses, offering customer-driven special designs.