Mego Furniture
Hakkımızda

1979 Yılında Mehmet Göknar tarafından Bursanın İnegöl ilçesinde kurulmuştur. Usta ellerden aldığımız bu çizgiyi, 2010’da yaptığımız yeniden yapılanma sonrasında “MEGO” markası ile  Mobilya ve Aksesuar alanına taşımış bulunmaktayız. 

Yurt içi ve yurt dışında  bir çok  firma ile çalışan firmamız,  bir dünya markası olma yolunda ciddi adımlar atmaktadır.
Kurulduğumuz günden itibaren, alışılagelmişin dışında dayanıklı, kaliteli ve fonksiyonel ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Detaylara odaklanmış bakış açımızı teknoloji ve el işçiliğiyle birleştirip, mobilya ve aksesuar alanında yeni tasarımlar yaratmaktayız.
Profesyonel ekibimizle, müşteri memnuniyeti ve özel ihtiyaçlarını ön planda tutup, onların istekleri doğrultusunda hazırlanmış özel tasarımlar sunarak müşterilerimizin evlerine renk katıyoruz .      


  • Temel değerlerimiz olan yenilikçilik,fonksiyonellik ve kullanım rahatlığı ile müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıp, ürünlerimizi müşterilerimizin yaşam alanlarının vazgeçilmezi  yapmak.
    Temel değerlerimize bağlı kalarak ulaşacağımız uzun süreli başarı ve müşteri memnuniyetidir.
    Müşterilerimiz için sürdürülebilir bir değer yaratmak adına, temel değer ve prensiplerimizi ürünlerimize entegre edip, güçlü ve güvenilir bir marka olarak etik ve sorumlu bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.